FİRMAMIZ

Şirketimiz 2000 yılında Ankara'da şirketlerin internet sitesi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete başlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren Web Site Paketi kurulduğu günden bu yana 3.000'i aşkın kurumsal internet sitesini hayata geçirmiştir.

Kullanıcılarına fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başat ilke kabul eden şirketimiz, Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak 2007 yılından beri websitepaketi.com adresinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı hazır web çözümleri ile, web tasarım piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için hazır web paketleri satışına geçiş kararı alınmış, bu anlamda kurulan proje grubu çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi (WSP v2) oluşturulmuştur. Hayata geçirilen bu proje ile hem düşük bütçeli esnaflara hem de kobi ve kamu kuruluşlarına ulaşmak hedeflenmiştir.
Bugün Ankara Müftülüğü, Kozaklı Devlet Hastanesi gibi kamu kurumlarının yanısıra her türlü firmaya hizmet verilmektedir.

Web Site Paketi kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye, ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.


Misyonumuz :
Müşterilerimizin internet ortamında geçiş süreçlerinde rekabet güçlerini artıracak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir bilişim firması olmak.

Vizyonumuz:
Türkiyenin web tasarım sektöründe, global bir marka olmak.
Greenbay, Wisconsin (USA) ofisimiz ve www.packagewebsite.com içerik yönetim sistemimizin ingilizce versiyonu için çalışmalarımız son hızla devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart paket çözümleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet etmekteyiz.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir.

web site paketi , hazır web sitesi, hazır site, site yapan firmalar, ücretsiz site aç, bedava site kur, bedava site aç

Ücretsiz Demo